Business Wings | Ubezpieczenia
632
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-632,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.1.1,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Ubezpieczenia

Oferta do ubezpieczenia

Współpracujemy z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Kilkuletnie doświadczenie i dobra znajomość rynku, pozwoliła nam przygotować wiele atrakcyjnych rozwiązań, które bezpośrednio przekładają się na niższą składkę ubezpieczeniową. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach komunikacyjnych, majątkowych, osobowych i na życie do osób prywatnych oraz małych i średnich przedsiębiorców. Korzystne warunki dla klientów korzystających i z usług księgowych i ubezpieczeniowych. W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

Ubezpieczenia komunikacyjne

Obowiązkowe ubezpieczenie OC, Auto Casco (AC), ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), assistance, ubezpieczenie szyb samochodowych, ubezpieczenie bagażu, ubezpieczenie utraty zniżek w OC lub AC, pakiety dla młodych kierowców.

Ubezpieczenia podróży

Ubezpieczenia kosztów leczenia za granicą, nieszczęśliwych wypadków za granicą, odpowiedzialności cywilnej, bagażu, ubezpieczenie kosztów poszukiwania i ratownictwa, ubezpieczenia dla osób pracujących za granicą.

Ubezpieczenia firm i zawodowe

Ubezpieczenia majątku firmy, maszyn i urządzeń, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej firmy (w tym OC firmy księgowej, budowlanej, zakładu kosmetycznego, gastronomii itp.), ubezpieczenie gotówki w transporcie oraz w kasie, cargo, ubezpieczenia pracowników służby zdrowia, architektów, rolników, nauczycieli i wychowawców

Ubezpieczenia na życie, zdrowotne i wypadkowe

Ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia grupowe, wypadkowe (NNW), pracownicze ubezpieczenia grupowe i zdrowotne

Ponadto masz możliwość skorzystania z wielu promocji i zniżek indywidualnie wynegocjowanych z Towarzystwami Ubezpieczeń. Oprócz tradycyjnych produktów ubezpieczeniowych, możesz skorzystać z ubezpieczeń pakietowych – np. dla młodych kierowców.

w Polsce od 1990 roku